HIMAS
S nami ste v suchu!
Naše izolácie
pre Vaše pohodlie

V krátkosti o nás - HIMAS

Dovoľte, aby sme Vám predstavili našu firmu

Fotka / Photo [ Nahlad / Thumbnail ]

Firma HIMAS sa do súčasnej podoby sformovala, na základe mojich skúseností a znalostí mojich predkov. Som treťou generáciou majstrov izolatérov. Na slovenskom trhu pôsobíme už vyše 60 rokov..

Špecializujeme sa na  hydroizolácie plochých striech či už hydroizolácie novostavieb alebo rekonštrukcie starších domov a budov. Realizujeme  ploché strechy s PVC  fóliami a asfaltovými pasmi. Na realizáciu týchto prác používame výhradne kvalitný materiál, ktorý umožňuje poskytnutie dlhodobej záruky a dosiahnutie celkovej spokojnosti zákazníka. Kvalitná realizácia plochej strechy vie podstatne predĺžiť životnosť budovy a znížiť energetické straty. Základ konštrukcie plochej strechy je správne navrhnutá a vhodne zabudovaná tepelná izolácia. Počas našej izolatérskej kariéry sme sa stretli s veľmi veľa striech ktoré boli poškodene z dôvodu nekvalitnej prevedenej práce .Robiť strechy nie je len o tom aby som len  hocijako uložil polystyrén alebo l izolačný pás a podobne. Každá profesia čo človek vykonáva musí byť robená zodpovedne a z láskou a mi takúto prácu robíme, zodpovedne a z láskou ku streche. Každá strecha je základ zdravej a suchej budovy či domu. Naše pôsobenie je hlavne na západnej a južnej strane Slovenska.

Fotka / Photo [ Nahlad / Thumbnail ]

Našim cieľom je vysoká spokojnosť zákazníka, preto pri svojej práci dbáme na dodržiavanie technologických postupov predpísaných výrobcami a na precíznevypracovanie všetkých detailov a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníka v čo najvyššej miere.

Dobré meno si firma buduje od založenia najmä dôrazom na nekompromisnú kvalitu vykonaných prác. Oproti bežným firmám vykonávajúcim opravy striech, ponúkame vysokú odbornosť a znalosti stavebných noriem a postupov odporúčaných výrobcami strešných krytín.

Fotka / Photo [ Nahlad / Thumbnail ]

Využite naše bezplatné poradenstvo a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku. Stačí, ak nám zašlete Váš projekt, alebo si dohodneme obhliadku vašej strechy – cenovú ponuku vám vypracujeme aj keď nemáte projekt.

Prečo si vybrať nás?

  1. Dodáme strechu ako komplet
  2. Taktiež zaobstaráme dodávku všetkých potrebných materiálov a ich dopravu na stavbu.
  3. V prípade rekonštrukcie prevedieme demontáž a odvoz vybúraných hmôt. V ponuke našej firmy sú PVC fólie pre veľmi náročných klientov.
  4. S našimi zákazníkmi komunikujeme neustále. Pri navrhovaní skladby strechy, pri realizácii aj pri údržbe tak, aby nami zhotovená strecha slúžila čo najdlhšie k spokojnosti zákazníka.

Kontakt

HIMAS s.r.o.
Hodská 389/6
924 01 Galanta

IČO: 50 26 98 28

+421 907 522 331
+421 907 500 612

himas@himas.sk
www.himas.sk


Podrobné kontakty tu...


Mapa:

Google Map of HIMAS s.r.o. Hodská 389/6 924 01 Galanta

Pozrite si veľkú mapu.

Referencie v podobe fotografií

Partneri

Rhenofol Fatrafol KJG Metabo Logo - Bauder Logo - Leister